Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość?

www.uni-group.pl

Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość?

www.uni-group.pl

Inżynier z certyfikatem energetycznym

URSAE Inżynieria jest firmą wyspecjalizowaną w sporządzaniu świadectw – certyfikatów charakterystyki energetycznej budynków, a także projektów instalacji sanitarnych oraz nadzoru inspektorskiego wykonawstwa prowadzonych prac instalacyjnych.

Odpowiadając zapotrzebowaniu rynku na usługi certyfikacji energetycznej budynków i auditingu w związku z realizacją zaleceń UNII EUROPEJSKIEJ co do zmian w prawie budowlanym oferujemy Państwu usługi naszej firmy.

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, zarządców nieruchomości, firm deweloperskich, pracowni projektowych oraz instytucji publicznych.

Nasi CERTYFIKATORZY  to:

  • Inżynierowie posiadający uprawnienia budowlane BEZ OGRANICZEŃ w zakresie projektowania wykonawstwa i nadzoru instalacji sanitarnych
  • INŻYNIEROWIE posiadający uprawnienia do wykonywania ŚWIADECTW CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKÓW specjalnie do tego celu przeszkoleni i profesjonalnie przygotowani przez specjalistów Politechniki Warszawskiej z Zakładu Systemów Ciepłowniczych i Gazowniczych, Zakładu Klimatyzacji i Ogrzewnictwa oraz specjalistów Krajowej Agencji Poszanowania Energii. Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń, rzetelne wykonanie opracowania, profesjonalną i miłą obsługę, doradztwo dotyczące audytów energetycznych i termomodernizacji.  
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com